26lt.

Wesprzyj nas remoncie i adaptacja garażu

Cześć!

Jeśli tu trafiłeś to z pewnością ciekawi Cię o co właściwie chodzi z tą zbiórką. Pozwól, że przybliżymy Ci temat naszego ośrodka.

Rok temu otrzymaliśmy klucze do starej plebanii. Od tej pory wiele się wydarzyło! Zrobiliśmy generalny remont na tyle na ile pozwalały nam fundusze, zaznaczając, że jesteśmy organizacją non-profit. Cieszyliśmy się, że po tylu próbach i latach starania się o budynek, Together Family Centre w końcu znalazło swoje miejsce!

Budynek ma wiele pomieszczeń w tym salę konferencyjną, kuchnie i garaż. Dzięki temu mamy możliwość prowadzić różnorodny serwis począwszy od kursów językowych, szkoleń, konferencji aż do warsztatów, pomocy psychologicznej, terapii uzależnień oraz niedawno wyremontowany i zaadaptowany specjalistyczny pokój do integracji sensorycznej. Do ośrodka przynależy duża część ogrodowa, gdzie powstanie ogród sensoryczno-edukacyjny z miejscami do wypoczynku, tak aby Wasze pociechy, podczas gdy Wy delektujecie się kawą i ciastkiem, mogły przy tym spędzać czas na świeżym powietrzu.

Staramy się, aby część z naszych aktywności była bezpłatna, gdyż działamy przede wszystkim dla ludzi i chcemy, aby każdy potrzebujący, miał możliwość skorzystania z pomocy, którą oferujemy. Przez cały okres trwania pandemii zapewnialiśmy bezpłatne wsparcie psychologiczne oraz przeprowadziliśmy zbiórkę żywności, z których skorzystały dziesiątki osób w potrzebie.

Niestety ciągle przedłużająca się sytuacja z koronawirusem umniejsza nasze szanse na utrzymywanie i rozbudowę budynku, aby służył Wam i Nam wszystkim, stąd zdecydowaliśmy się poprosić Was o pomoc w utrzymaniu, wyremontowaniu i zaadaptowaniu garażu pod kawiarenkę. Utworzone zostałoby dodatkowe miejsce pracy. Ośrodek sąsiaduje ze szkołą, co stanowiłoby miejsce spotkań dla rodziców i dzieci. Będzie także stwarzało możliwość warsztatów i spotkań przy kawie. W szczególności myślimy przyszłościowo i taka kawiarnia umożliwiłaby nam goszczenie społeczności na każdym naszym charytatywnym evencie, dzięki czemu moglibyśmy utrzymywać nasz budynek oraz zapewnić niskie ceny oraz więcej darmowego serwisu dla wszystkich. W ostatnich latach aktywnie organizowaliśmy charytatywne wydarzenia dla dzieci takie jak Dzień Sportu, Dzień Dziecka, Mikolajki, a także 3 lata z rzędu finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbył się właśnie w naszym budynku.

Zapraszamy WAS serdecznie do wsparcia finansowego zbiórki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kwota duża, a więc będziemy co jakiś czas przy naszych postach zamieszczać informację o tej zbiórce. Pamiętajmy jednak o tym, że wszyscy mamy możliwość tworzenia nowego, wspaniałego miejsca dla naszej społeczności. Dziękujemy za każdego funta wpłaconego na naszą zbiórkę.

Together Family Centre & Manchesterowcy News

PS: kwota zbiórki nie jest całkowitą kwotą remontu

https://www.gofundme.com/f/together-family-centre-remont-i-adaptacja-garau?utm_medium=copy_link&utm_source=customer&utm_campaign=p_lico+share-sheet

Leave a reply